usługi

Strony, sklepy internetowe

Strony internetowe od projektu po wdrożenie i uruchomienie.
zobacz też:

Czym są "usługi serwerowe"? Poczta firmowa, domeny i hosting.

Nieszablonowe rozwiązania dla nieszablonowych firm.

Postawmy sprawę jasno. Tak jak oczywiste jest dla każdego posiadanie wizytówki własnej firmy, tak i oczywiste powinno być posiadanie jej strony internetowej. Strona internetowa jest bowiem własnie taką wizytówką z tą różnicą że nie musisz jej drukować bo jest w sieci ... na zawsze (albo przynajmniej na tyle na ile wykupiliście serwer).

Czasy, gdy można było liczyć na to, że klient przyjdzie do nas z ulicy, mamy już za sobą. Obecnie rynek działa w inny sposób. Konsumenci, zanim wyjdą z domu, zaczynają od sprawdzenia dostępnych możliwości w Internecie. Tutaj nie ma taryfy ulgowej. Powinieneś mieć stronę internetową, niezależnie od tego, czym się zajmujesz. Musisz też zadbać o to, by twoja strona była widoczna w sieci.

Nie każda firma potrzebuje od razu rozbudowanej strategii marketingowej opiewającej na budżet liczący set tysięcy ale z czystym sumieniem zapewniamy, że każda potrzebuje spójnej i atrakcyjnej wizualnie wizytówki w internecie.

Co dokładnie robimy

Poniżej przedstawiamy usługi świadczone przez nas w obszarze projektowania, tworzenia i na końcu wdrażania stron internetowych oraz sklepów internetowych.
co robimy

Strona internetowa

Jako nieodłączny element komunikacyjny strona internetowa usprawnia kontakty z klientami, zwiększa zainteresowanie produktem i świadczy o jakości i renomie firmy. Dlatego ani jej architektura informacji ani oprawa graficzna nie powinny być przypadkowe.

Projektujemy witryny internetowe od podstaw. Tworzymy proste wizytówki firm, strony korporacyjne i firmowe, sklepy internetowe, a nawet aplikacje internetowe. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu Twoja witryna może być unikalna, funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu dla odwiedzających oraz dla Ciebie w obsłudze.

do portfolio kontakt

Sklep internetowy

Rozwiązanie jakim jest sklep internetowy pozwala na sprzedaż 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nielimitowana ilość asortymentu, dane techniczne i zdjęcia produktów pod ręką dla klientów oraz przejrzysty i funkcjonalny system dodawania / edycji produktów, podłączenie wygodnych i bezpiecznych metod płatności czy synchronizacja z magazynem to tylko część z nieograniczonych możliwości jakie daje e-commerce. Zadowolony klient, zadowolony sprzedawca, nic dodać nic ująć. W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo tworzenie sklepów zarówno pod sprzedaż produktów fizycznych jak i cyfrowych takich jak kursy czy dokumenty.

Sprzedaż się zmienia … i to szybko

Największym trendem zmieniającym się w handlu detalicznym jest właśnie rozwój zakupów internetowych. Ale nawet już ściśle w samym handlu detalicznym online (e-commerce) byliśmy świadkami ogromnych zmian w ostatnich latach. W ciągu ostatniej dekady lub może i już dłużej nastąpiły zmian w użytkowaniu urządzeń, kanałach handlowych i na rynkach światowych. Handel elektroniczny ma wpływ na wszystko, od dostaw paczek po zakupy spożywcze. Niektóre z tych zmian są mniejsze lub wolniejsze, niż mogliśmy się spodziewać, podczas gdy inne są większe niż nam się wydaje.

"Sprzedaż online wykazuje stały wzrost od 2008 r. , ale w ciągu ostatnich trzech lat naprawdę ruszyła z miejsca, ponieważ wydatki online rosły szybciej od 2015 r. Zbiegło się to z lekkim spowolnieniem wydatków w sklepach, co pokazuje początek zmiany zachowań konsumentów w kierunku zwiększenia wydatków w sieci".

~ Mary Meeker, autorka raportu "Internet Trends 2019"

Wykres z raportu Mary Meeker "Internet Trends 2019".

Zmiana sposobu użytkowania urządzeń 

Ruch z telefonów komórkowych zwiększył się sześciokrotnie w ciągu sześciu lat, podczas gdy ruch stacjonarny gwałtownie spadł. Zmiany w użytkowaniu urządzeń w czasie są kolejnym doskonałym przykładem tego, jak zmienia się nasza interakcja z handlem detalicznym online. Stuart McMillan, dyrektor ds. handlu elektronicznego w firmie obuwniczej Schuh ujawnił, że ruch komórkowy w Schuh wzrósł z 13% w 2012 roku do 77% w 2018 roku. W międzyczasie liczba komputerów stacjonarnych spadła z 80% w 2012 roku do około 20% w 2018 roku.

Firma Schuh prowadzi zarówno sprzedaż stacjonarną jak i online, jednak co jeśli spojrzymy na firmę działającą tylko i wyłącznie niestacjonarnie? Jak wynika z corocznych raportów ASOS, w 2012 16% sprzedaży pochodziło z urządzeń mobilnych. Jednak do 2017, urządzenia mobilne zaczęły stanowić ponad 3/4 (bo aż 77%) ruchu w sklepie.

Bazując na raporcie Adobe's Digital Insights Holiday Recap 2018, smartfony stanowiły aż połowę (51,4%) wszystkich wizyt na stronach sklepów internetowych w ciągu 61-dniowego sezonu świątecznego (listopad-grudzień) w Stanach Zjednoczonych i złożyły się na 1/3 wszystkich dochodów (33%).

do portfolio Kontakt

Aplikacja internetowa

Słysząc słowo "aplikacja" często automatycznie myślimy o aplikacjach instalowanych na telefonach czy tabletach lub instalowanych na komputerze. Istnieje jednak też stosunkowo nowa forma aplikacji i są to aplikacje niewymagające instalacji, z których korzysta się tak samo jak z regularnych stron internetowych z tą różnicą, że spełniają funkcje typowych aplikacji - są interaktywne i zwykle służą do usprawnienia naszej pracy.

Przykładami najbardziej popularnych aplikacji internetowych są m.in. Facebook, LinkedIn czy Amazon.

Po co, dlaczego

Aplikacje internetowe, tak jak i strony i sklepy internetowe, mogą być w pełni personalizowane i dopasowane do celów klienta oraz potrzeb użytkowników. Zwykle takie aplikacje umożliwiają:

  • dokonywanie rezerwacji oraz ich opłacanie,
  • organizację i wdrożenie konkursów internetowych, w których można przesłać formularz zgłoszeniowy i pliki lub wykonanie innych określonych zadań,
  • tworzenie platform e-learningowych do wykonywania ćwiczeń i testów,
  • publikowanie ogłoszeń np. sprzedażowych oraz możliwość reagowania na nie i interakcji,
  • przeprowadzanie transakcji np. zapłat za usługi czy przewalutowań,
  • usprawnienie procesów w przedsiębiorstwie,
  • rekrutację pracowników.
więcej o aplikacjach internetowych

Jak to robimy?

Poniżej przedstawiamy sposób świadczenia przez nas usługi w obszarze tworzenia identyfikacji wizualnych, projektowania przestrzeni biurowych oraz opakowań produktowych.
oferta

Usługi serwerowe

Dbamy o klienta w każdym etapie współpracy. Zaczynając od strony internetowej, która umieszczamy na życzenie klienta na szybkich serwerach, rejestrujemy na nim Twoją domenę np. nazwafirmy.pl, tworzymy konta pocztowe, pomagamy w ich konfiguracji.

Dodatkowo umieścimy Twoją firmę na serwisie google. Podłączymy Cie do Gsuite i na życzenie klienta stworzymy reklamy

Domeny

Jeżeli potrzebujesz pomocy w kupnie lub konfiguracji swojej domeny, pomożemy!

Hosting

Oferujemy pomoc z doborem odpowiedniego hostingu,a w razie potrzeby poprowadzimy Cię przez wszystkie formalności

Poczta

Tworzenie nowych konta pocztowych dla Twojej prywatnej domeny, konfiguracja jej oraz kopia zapasowa Twoich wiadomości.

Obecnośc w sieci

Możemy zaoferować Państwu pomoc w obsłudze oferty google np. tworzeniu reklam.

Zapytaj nas o co chcesz!

Jak to robimy

Personalizacja

Skoro Twoja firma nie jest taka jak inne, dlaczego miałbyś ograniczać się tylko do tego co maja inni? Każda tworzona przez nas strona jest personalizowana pod indywidualne potrzeby klienta. Nie korzystamy z szablonów. Dostosujemy wygląd, animacje i sposób przedstawienia informacji do każdej firmy. Uważamy, że każda zasługuje by w oryginalny sposób wyrazić samą siebie..

Responsywność

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.

Przyjemna edycja

Jeśli chcesz często edytować swoją stronę internetową to jesteś tym kogo szukamy. Dzięki możliwościom jakim daje nasz edytor z przyjemnością i z łatwością edytujesz dosłownie wszystko.
Zapewniamy w razie potrzeby szybkie szkolenie – ale uwierz, nie będzie ono potrzebne.

Przyjazny CMS

Prosty i czysty system zarządzania treścią, dzięki któremu z łatwością możesz edytować swoją stronę np. w narzędziu jakim jest wordpress czy też nasz rekomendowany edytor.

Wbudowane SEO

Podczas tworzenia strony internetowej zachowujemy standardy pozwalające już w 1 fazie na optymalizacje strony w celu uzyskania wyższych pozycji w wyszukiwarkach oraz uzyskania lepszego ruchu na stronie.

Bezpieczeństwo

Oferujemy darmowe zabezpieczenia poczty i strony www, ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dodatkowo certyfikat SSL pozytywnie i znacząco wpływa na pozycjonowanie Twojej storny.

Wygodne metody płatności

Otwierasz sklep internetowy i martwisz się jakie wybrać metody płatności? Dlaczego by nie wybrać ich wszystkich? Zadowolony klient to i zadowolony sprzedawca :)

Przejrzysty kod

Dbamy o zachowanie spójności i przejrzystości kodu strony internetowej. Dzięki temu łatwiej go edytować!

Zobacz też:

potrzebujesz w czymś pomocy?