Ładowanie

Już prawie

100

HEX

HEX

HEX

Design powinien być inwestycją,

nie wydatkiem.

o nas

ODKRYJ SIŁĘ RADYKALNEJ PRZEJRZYSTOŚCI I STRATEGICZNIE KOMUNIKUJ WIZJĘ SWOJEJ MARKI.

Pomagamy innowacyjnym firmom nastawionym na realizacje wyższych celów zaistnieć w sieci oraz zdobyć przewagę konkurencyjną w szybko rozwijającym się świecie dostarczając im radykalnie przejrzyste i funkcjonalne rozwiązania, które inspirują do działania i wprowadzają ład w zagmatwanej rzeczywistości.

Jesteśmy grupą kreatywnych młodych ludzi, którzy z pasją podchodzą do pracy. Nasze grono zrzesza osoby z wykształceniem artystycznym, biznesowym jak i technicznym. Pomagamy małym i dużym przedsiębiorstwom w tworzeniu rozwiązań z zakresu identyfikacji wizualnej oraz wizerunku w sieci, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność.

usługi
01

Strategie wizerunkowe

Wyklarowanie w prosty i przejrzysty sposób wartości i celu Twojej pracy korzystnie wpływa na wszystkie aspekty działalności. Zdefiniowanie tzw. "dlaczego" naszego biznesu prowadzi do bardziej skoncentrowanej, efektywnej i satysfakcjonującej pracy. Natomiast dzielenie się nim przyciąga tych, którzy podzielają naszą wizję.

Pozostawanie wiernym wartościom wyznawanym przez markę pozwala szybciej się rozwijać a nawet przechodzić na inne obszary działalności bez utraty lojalności odbiorców. Jest to pierwszy krok do stworzenia modelu biznesowego zaprojektowanego tak, by przetrwać próbę czasu.

Atrybuty marki

Atrybuty marki zawierają przejrzyście spisane fundamenty działań przedsiębiorstwa i pomagają skutecznie i efektywnie planować strategie rozwoju oraz strategie marketingowe.

Profile klientów

Opracowanie, dzięki któremu już nigdy nie będziesz zastanawiać się kim jest Twoja grupa odbiorców. Tworzymy profile klientów, ich potrzeb i oczekiwań.

Komunikat marki

Radykalnie jasno i klarownie wyartykułowana misja oraz wizja marki wraz ze sloganem odzwierciedlającym jej wartości.

Pozycjonowanie marki

Jaką pozycję zajmuje marka na rynku? Jakie wartości sobą reprezentuje i jaką wartość dodatnią zapewnia klientowi.

Audyt konkurencyjny

Audyt konkurencji pozwala określić mocne i słabe strony konkurencji oraz znaleźć szanse i miejsca wybicia dla naszej marki.

więcej o strategiach
02

Grafika komputerowa

Zajmujemy się brandingiem, który polega na wyrażaniu osobowości i wartości firmy poprzez materiały wizualne. Tworzymy strategie komunikacji wizualnej oraz wizerunki firm, organizacji, wydarzeń oraz produktów, zarówno tych działających od lat jak i dopiero wchodzących na rynek, które dobrze służyć będą przez lata. 

Logo

Dobre logo jest podstawą silnej marki. Pomaga klientom zrozumieć, czym się firma zajmuje, kogo reprezentuje i co sobie ceni.

Materiały biurowe

Jeden z podstawowych elementów budowania wizerunku firmy, który w przypadku znacznej większości firm jest bazowym narzędziem marketingu.

Cyfrowe

Wszystko co prezentowane będzie na jakimkolwiek ekranie czyli m.in. banery, reklamy internetowe, materiały na social media, prezentacje multimedialne itp.

Do druku

Drukowane materiały takie jak ulotki czy broszury są niezwykle istotne szczególnie w przypadku stacjonarnych placówek.

Przestrzeń

Pomożemy w zajęciu się banerami nad wejściem do placówki czy zaprojektowaniem przestrzeni w środku oddającej ducha marki.

Opakowania

Wysokiej jakości opakowania dodadzą marce wartość dodaną, którą ciężko opisać słowami. Jest to szczególnie ważne wchodząc na rynek z dużą ilością konkurencyjnych firm.

więcej o grafice komputerowej
03

Strony i sklepy internetowe

Żyjemy obecnie można powiedzieć po równo w świecie cyfrowym i realnym, stąd strona internetowa jest teraz koniecznością dla firmy, dużej lub małej. Jeśli masz firmę i nie masz strony internetowej, prawdopodobnie odbierasz sobie szereg możliwości rozwoju firmy oraz bazy klientów. Sama strona internetowa może być wykorzystywana do realizacji różnych strategii marketingowych, aby pomóc Twojej firmie wyróżnić się na rynku. Internet ma znacznie szerszy zasięg niż jakakolwiek inna forma reklamy.

Strony
internetowe

Podstawa do zaistnienia w sieci dla każdego biznesu, mniejszego czy większego.

Sklepy
internetowe

Zacznij sprzedawać w sieci od zera lub rozszerz swój istniejący stacjonarny sklep na większą skalę sprzedając online.

Aplikacje internetowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.

więcej o stronach i sklepach
04

Usługi serwerowe

Podstawą prowadzenia biznesu online jest strona internetowa, niezależnie czy facebookow'a czy niezależna, oraz firmowa poczta. Poza sferą strategiczną oraz graficzną niezbędne jest zadbać o techniczne fundamenty czyli serwer, domenę oraz pocztę firmową.

Hosting

Hosting to innymi słowy serwer, na którym przetrzymywana jest Twoja strona www, maile, załączniki do maili itp.

Domeny

Domena to internetowa tożsamość Twojej firmy. Pod nią kryją się Twoje indywidualne adresy IP i to ona kieruje nas na żądaną stronę internetową.

Poczta firmowa

Konfiguracja poczty firmowej to podłączenie Twojej domeny do skrzynki pocztowej i stworzenia nowych adresów mailowych.

więcej o usługach serwerowych
potrzebujesz w czymś pomocy?

We are a Brand Strategy Design Consultancy

We help businesses grow, launch products, and build enduring relationships with their communities.

You need to provide a name.
Please enter your email
Please select your budget
Please select your platform
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Cloning Instructions